تبلیغات
بهترین و کمیاب ترین ابزار های وبلاگ نویسی - ایمیل آیکون ، تبدیل ایمیل به امضای تصویری

سلام بر همه

ببخشید كه یك چند وقتی نمی امدم ولی از حالا سعی میكنم كه همیشه بیام و مطالب جدیدم رو بهتون اراعه كنم امروز هم ساخت امضای تضویری با ایمیل یا همون ایمیل ایكون رو براتون اوردم

یکی از بزرگترین مشکلاتی  که پس از قرار دادن ایمیل در سایت و یا وبلاگ ایجاد می شود دریافت ایمیل های ناخواسته و یا اسپم از آدرس های نامشخص است .

دلیل این امر هم ذخیره ایمیل ها توسط ربات های جمع آوری کننده ایمیل می باشد . این ربات ها پس از یافتن ایمیل شما بصورت انبوه اقدام به ارسال ایمیل می کنند این ایمیل های ناخواسته که به نام اسپم هم شناخته می شوند باعث پر شدن باکس ایمیل و سردرگمی کاربران شده و روزانه ترافیک بالایی در نت ایجاد می کنند .

با استفاده از ابزار ایمیل آیکون می توانید ، ایمیل خود را تبدیل به یک امضای تصویری کرده و براحتی در سایت و وبلاگ خود قرار دهید ، با ایمیل آیکون دیگر براحتی ایمیل های شما ذخیره نخواهد شد . برای استفاده ازاین ابزار براحتی عنوان ایمیل خود را وارد کرده و سرویس دهنده ایمیل خود را انتخاب کرده و دکمه ایجاد ایمیل آیکون را بزنید . سپس آدرس تصویر ایمیل آیکون و یا کد آن را ذخیره کنید .

برای دیدن این ابزار فوق العاده میتونید به بخش خدمات در همین وبلاگ بروید و یا به لینك زیر بروید

*ساخت ایمیل ایكون


طبقه بندی: ابزار وبلاگ نویسی، 


 تاریخ : یکشنبه 20 بهمن 1392

 ساعت:12:18 ب.ظ

  نویسنده : علی محمودآبادیکلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه طراحی مکس تول می باشد و هرگونه کپی برداری از محتوای سایت ممنوع است.
Copyright © 2014 by  MAXTOOL - All Rights Reserved - design by MAX TOOL
جیمی نت جیمی نت