تبلیغات
بهترین و کمیاب ترین ابزار های وبلاگ نویسی - قالب باب اسفنجی

قالب بسیار زیبای باب اسفنجی برای طرفداران بیشمار این انیمشین زیبا ،بامزه و پرطرفدار -این قالب زیبا را حتما برای حمایت از انیمیشن باب اسفنجی برای قالب خودتون استفاده کنید  تا تاثیر وبلاگ خود را بر مخاطب افزایش دهید،من نیز به خاطر علاقه زیاد به این کارتون زیبا آن را آماده و برای شما قرار داده ام.     

.

در عکس زیر نمونه این قالب بسیار زیبا را مشاهده می فرمایید

…..

….

دریافت کد در لینک ثابت

از لینکهای زیر قالب باب اسفنجی را دانلود و در قسمت ویرایش قالب خود کدهایی که دانلود کردید را قرار دهید.

…..

sypn72dp11s6wqkygckq قالب بسیار زیبای باب اسفنجیblogsky1 قالب بسیار زیبای باب اسفنجیhgytevd0bvhzby2sfhnt قالب بسیار زیبای باب اسفنجیpersianblog1 قالب بسیار زیبای باب اسفنجی
برای تغییر قالب در بلاگفا
به قسمت تنظیمات و دیگر امکانات بروید سپس گزینه ویرایش قالب را انتخاب کنید و در انتها هم کدهای موجود در آن را حذف و کدهای قالبی که از اینجا دانلود کردید و در یک پوشه notepad هستند را جایگزین کدهای قبلی کنید.
برای تغییر قالب در میهن بلاگ

به قسمت قالب بروید سپس گزینه قرمز رنگ در بالای صفحه سمت چپ با نام ویرایش قالب فعلی را انتخاب کنیدو در انتها هم کدهای موجود در آن را حذف و کدهای قالبی که از اینجا دانلود کردید و در یک پوشه notepad هستند را جایگزین کدهای قبلی کنید.

برای تغییر قالب در بلاگ اسکای

به قسمت نمای وبلاگ بروید سپس گزینه ویرایش قالب را انتخاب کنید و در انتها هم کدهای موجود در آن را حذف و کدهای قالبی که از اینجا دانلود کردید و در یک پوشه notepad هستند را جایگزین کدهای قبلی کنید.

برای تغییر قالب در پرشین بلاگ
پس از ورود به قسمت منوی مدیریت بروید سپس قسمت ویرایش کد قالب را انتخاب کنید و در انتها هم کدهای موجود در آن را حذف و کدهای قالبی که از اینجا دانلود کردید و در یک پوشه notepad هستند را جایگزین کدهای قبلی کنید.


طبقه بندی: قالب وبلاگ، 
برچسب ها: قالب زیبای باب اسفنجی، قالب باب اسفنجی، قالب کارتون زیبای باب اسفنجی، قالب باب اسفنجی برای همه سیستم ها، باب اسفنجی،  


 تاریخ : جمعه 29 فروردین 1393

 ساعت:02:22 ب.ظ

  نویسنده : علی محمودآبادیکلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه طراحی مکس تول می باشد و هرگونه کپی برداری از محتوای سایت ممنوع است.
Copyright © 2014 by  MAXTOOL - All Rights Reserved - design by MAX TOOL
جیمی نت جیمی نت